MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8772661
nr 877 2661
Stolar
4 st, 1800-tal Rödbetsade
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:59:44
250 kr
400 kr
350 kr
450 kr
500 kr